+359 888 02 41 43

+359 882 26 76 23

2003- 2017 ©All rights reserved. Vertical Dimension paragliding club

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

IX FAI Pasaulio parasparnių tikslaus nusileidimo čempionatas Albanijoje: lietuvės ir bulgaro pora verčia išsižioti ir visko mačiusius

 

Gegužės 5-14 dienomis vykusiame IX-ajame FAI Pasaulio parasparnių tikslaus nusileidimo čempionate Vloroje (Albanijoje) sėkmė lydėjo Lietuvos rinktinės narę, Europos ir pasaulio parasparnių tikslaus nusileidimo vicečempionę, Rimantę Verbylaitę-Tzolovą (aviacinio sporto klubas "Stratus".) Sportininkė po beveik pusantrų metų pertraukos bendroje moterų įskaitoje užėmė 5 vietą ir pasirodė geriausiai tarp lietuvių. Jos vyras, Bulgarijos rinktinei atstovaujantis Tzvetanas Tzolovas (parasparnių sporto klubas "Vertical Dimension"), tapo pasaulio čempionu.

 

„Tzvetanui visas devynias varžybų dienas sekėsi labai gerai. Bet paskutinio, lemiamo jo skrydžio metu, regis, tas kelias minutes net buvau nustojusi kvėpuoti - iš stabilios pirmos vietos jis galėjo nukristi į trisdešimtą“, - čempionatui pasibaigus emocijomis dalijosi R. Verbylaitė-Tzolova.

 

Tuo tarpu jos vyras, treneris ir vos prieš kelias dienas pasaulio čempionu tapęs Tzvetanas ramiai šypsojosi ir savo laimėjimo pernelyg nesureikšmino: „Drąsiai sakau, kad lietuviai gali ir turi didžiuotis Rimante, šiandien ji - viena stipriausių pasaulio parasparnių tikslaus nusileidimo sportininkių“.