+359 888 02 41 43

+359 882 26 76 23

2003- 2017 ©All rights reserved. Vertical Dimension paragliding club

SKRYDIS MOTORIZUOTU PARASPARNIU

Pasijusk paukščiu, atsiplėšk nuo žemės ir pakilk į orą virš kalnuotų Sofijos apylinkių!

Motorizuotas parasparnis ( dar vadinamas "traiku")  yra ultralengvasis orlaivis, sudarytas iš triračio vežimėlio, motoro bei parasparnio kupolo. Nei keleiviui, nei pilotui nereikia bėgti prieš pakylant ir leidžiantis. Specialūs įgūdžiai ar pasiruošimas nėra reikalingi. Tiesiog patogiai įsitaisykite ir mėgaukitės skrydžio akimirkomis. Motorizuotą parasparnį valdys ir Jūsų saugumu rūpinsis  patyręs licencijuotas ultralengvojo dviviečio orlaivio pilotas Tzvetan Tzolov.

Dėl orlaivio  valdymo ypatumų, skrydžiai vykdomi anksti ryte (6:00-8:30). Tai darome dėl Jūsų saugumo ir patogumo. Ir patikėkite -  ryto dangus yra kerintis!

 

Skraidiname netoli Sofijos (tikslios koordinatės čia). Kadangi esame itin priklausomi nuo oro sąlygų, tikslų laiką suderinti būtina 1-3 d. prieš norimą skrydžio datą el. paštu rimante.verbylaite@gmail.com arba telefonu +359 88 22 676 23. 

  • Skrydžio trukmė ir kaina: 10 min. - 35 eur, 30 min. - 60 eur. Į pramogos kaina įeina video, darytas su Go Pro kamera, ir nuotraukos iš skrydžio.

  • Rekomenduojama dėvėti sportinę aprangą ir avalynę. Taip pat pasiimkite akinius nuo saulės arba vėjo ir striukę nuo vėjo. 

  • Skraidiname klientus, kurių svoris neviršija 130 kg.

  • Skrydžiu motorizuotu parasparniu gali mėgautis ir žmonės su fizine negalia.

  • Nepilnamečiai asmenys privalo atvykti bent su vienu tėvu ar globėju.

  • Asmenys, apsvaigę (arba įtarus, kad gali būti apsvaigę) nuo narkotikų ar/ir alkoholio, skraidinami nebus.

  • Prieš skrydį visiems klientams asmeniškai pravedamas trumpas (2-5 min) instruktažas ir pateikiama deklaracija pasirašyti.